Navarra is een charmante stad met een oneindig aantal uitstekende toeristische attracties, evenals een enorme lijst met mogelijkheden en activiteiten die we tijdens ons verblijf kunnen doen.

Langlaufroutes in Navarra

Langlaufen in Navarra

Een van de meest gevraagde eisen heeft te maken met de beoefening van langlaufen, waarbij amateurs en professionals deelnemen aan een fantastisch avontuur door de meest verrassende scenario's. Durf jij een beetje te skiën in Navarra?
Navarra heeft de beste selectie van langlaufcircuits om op verschillende niveaus te oefenen, met een prachtig landschapszicht over de stad, in het hart van prachtige bossen in het noorden. In die zin is er geen betere bestemming in Spanje waar zoveel sporten samen kunnen worden beoefend, onder het klimatologische en gastvrije kader van een charmante stad.

Langlaufroutes in Navarra

Waar kunt u langlaufen?

Het is belangrijk op te merken dat er in Navarra twee sleutelgebieden zijn voor langlaufen, elk met specifieke kenmerken. We hebben het over twee zeer populaire stations in de regio. De eerste is het Roncal Mountain Activities Centre, een enorm circuit dat dateert uit het jaar 2008 van de aanleg, met een bevoorrechte uitbreiding van 19 perfect uitgeruste kilometers. Een groot aantal reizigers en toeristen die geïnteresseerd zijn in het leren skiën, kunnen hier terecht.

Dat is de reden waarom het Roncal Mountain Activities Centre twee specifieke gebieden heeft, waarvan er één bestaat uit vijf gemakkelijke circuits met een hoogte van 1600 meter. Aan de andere kant heeft het andere gebied drie circuits op een gemiddeld niveau met een hoogte van 1700 meter.

Cross-country ski-circuits

Op de tweede plaats staat het Abodi-Irati Skicentrum, het is gelegen in de Salazar-vallei, met een gemiddelde hoogte van 1400 meter en een aangename verlenging van 20 kilometer. Tijdens hevige sneeuwval kan een ander sterk aanbevolen gebied in de Urbasa-Andía-bergen zijn.

Dit artikel is 48 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: