De zeden de Monaco Ze verschillen niet veel van de Europese, vooral niet van Frankrijk, een land waarmee het veel culturele overeenkomsten heeft. De grootste fout die u kunt maken, is echter dat te denken Monaco het maakt deel uit van Frankrijk. Met dat in gedachten, Monegasken Het zijn erg vriendelijke en spraakzame mensen. Als u het beleefd vraagt, helpen zij u graag met een routebeschrijving.

Vrijetijdskleding is acceptabel voor de dag. In restaurants, clubs en casino's is meer formele kleding vereist. De groeten worden gegeven met een handdruk, en als er vertrouwen is, worden beide wangen gekust.

De katholieke kerk speelt daarin een belangrijke rol tradities de Monaco. Veel speciale gelegenheden en partijen Ze worden gevierd om religieuze redenen. Zo wordt tijdens de nationale feestdag een "Te Deum" gevierd in de Kathedraal van Monaco met de aanwezigheid van de prinselijke familie. Daarnaast worden er door de hele stad feesten gehouden. Vuurwerk, concerten en optochten in de Paleisplein.

Het feest van Saint Devota, patroonheilige van het Prinsdom, wordt gevierd op 27 januari. Traditie vereist dat een boot in brand wordt gestoken Haven Hercule, voor Gaumattes-vallei, in aanwezigheid van de prinselijke familie. Volgens de legende verhinderde een sterke wind in de XNUMXe eeuw dat de boot ontsnapte met relikwieën die van de heilige waren gestolen. Als vergelding werd deze boot verbrand en bleef de traditie behouden.

Eindelijk, aan het einde van elk jaar, de gemeenteraad van Monaco strijden om de stad creatief te versieren. De stad is versierd met bomen van Kerstmis reuzen, gevarieerde verlichtingen en de Casino plein volledig ingericht met verschillende stijlen.

Dit artikel is 36 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: