Nu de kerstavond nadert, wat is een betere gelegenheid om iets groots te vieren dan de laatste reis van 2008 te maken, zonder zo ver te hoeven gaan… dus ons voorstel is in het prachtige Spaanse land Gijón.

Kerstmis in Gijón, Spanje

Kerstmis in Gijón, Spanje

De prachtige en natuurlijke Asturische stad Gijón, gelegen in het noorden van Spanje, omgeven door historische middeleeuwse gebouwen die imposant tussen de groene weiden staan ​​die naar de hoge met sneeuw bedekte bergen leiden, een heel landschap dat de kerstmagie waardig is. Gijón is een unieke kans voor dit winterseizoen, ideaal voor elke groep toeristen die naar de regio trekt met meerdere interesses, omdat het verschillende mogelijkheden, activiteiten voor alle smaken en omstandigheden biedt, van wat zijn de unieke shows van zeepbellen tot de indrukwekkende gospelmuziekfestivals die in de kapellen en op straat worden gehouden naast Spaanse kerstliederen.

Kerstmis in Gijón

Kerstmis in Gijón

Voor de meer avontuurlijke mensen van wie er herinneringen zijn aan kerst die worden gevierd in Amerikaanse films, waar de hoofdrolspeler sneeuw is, die de drukke bewoners meeneemt om te genieten van een korte reis op de ijsbanen terwijl ze vrolijk schaatsen, Daarom hebben we je verteld dat je in Gijón deze droom kunt waarmaken, aangezien de Cultuurstad een ongelooflijke ijsbaan heeft geïnstalleerd die de hele maand open blijft tot begin februari.

IJsbaan in Gijón

IJsbaan in Gijón

Dit artikel is 31 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: