El Nobel Museum het is gelegen in het hart van de oude binnenstad van Stockholm, Old Town en in hetzelfde gebouw als de Zweedse Academie. Het is opgedragen aan Alfred Nobel, de prijzen en de laureaten. Het opende zijn deuren in 2001 om de 100 jaar van Nobelprijs.

Nobel Museum

Door middel van rondleidingen, films en objecten leer je het verhaal van Alfred Nobel en dynamiet. Bovendien kunt u de werken van meer dan 700 winnaars en de evolutie van wetenschap en brieven gedurende meer dan een eeuw bekijken.

De schema's van 22 september tot 16 mei zijn van 11:00 tot 17:00 uur (dinsdag tot 20:00 uur). Het is alleen gesloten op maandag, kerst en oud en nieuw. Van 17 mei tot 19 september is het elke dag geopend om 10 uur en sluit het om 00 uur (op dinsdag sluit het om 17 uur).

Interieur van het Nobelmuseum

De prijs van tickets voor volwassenen is 70 kronen (7,20 euro); voor volwassenen ouder dan 65 jaar, 50 (5,20 euro). Mensen in groepen van meer dan 15 personen betalen 60 kronen (6,20 euro). Rondleidingen zijn van 11:15 tot 15:00 uur en zijn gratis.

Om er te komen kun je de rode en groene metrolijn nemen tot aan de halte Old Town. Bussen 43, 2, 55, 76, 3 en 53 brengen u zeer dicht bij het museum.

Dit artikel is 43 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: