De prachtige stad Burgos biedt enkele van de meest indrukwekkende plaatsen en landschappen op het Spaanse grondgebied, dit vanwege de gracieuze geografische ligging.

Locatie van Burgos, Portugal

Op je reis naar Burgosheeft u de mogelijkheid om een ​​grote diversiteit aan flora en fauna te ontdekken, met rondleidingen door de beroemde Ribera Pisuerga, een van de meest uitgebreide en uitputtende routes, maar op de lange termijn zal het de moeite waard zijn, aangezien u vanuit de oude stad van Burgos, in het uiterste zuiden.

Landelijk toerisme in Burgos

Aan de andere kant zijn er verschillende verenigingen die zich toeleggen op de verspreiding van ecologie, waarmee u contact kunt opnemen als u op zoek bent naar een veel meer wetenschappelijke en gedetailleerde rondleiding, sommige zijn gewijd aan mycologie (paddenstoelen, schimmels), tot de studie van Iberische vogels, verkenning van beschermde bergen zoals de berg Hijedo en zijn regio's. U kunt contact met hen opnemen via dit adres: http://www.grgastronomia.com/ocio.php?sec=Ecoturismo&provincia=Burgos

Er zijn echter twee routes die de markt domineren Landelijk toerisme in Burgos:

1- De Merindades, Lands of Oña en Ebro Canyons:

Deze tour is een van de meest verbazingwekkende en avontuurlijke in Burgos, omdat je door de stad en haar velden wandelt, door ondergrondse rivieren die uitmonden in steden die herinneren aan de middeleeuwen.

2- Tour door de Arlanza-vallei naar de Sierra de la Demanda:

Ideaal voor toeristen die de historische kant van Burgos willen ontdekken, met begeleide bezoeken aan kloosters, sculpturen, oude straten en tenslotte pauzes ten koste van prachtige verborgen lagunes.

Viajejet raadt een bezoek aan de "Valdivielso-vallei”, Op de top van La Mazorra, vanwaar u de schoonheid van de Ebro tussen hoge lanen kunt aanschouwen.

Dit artikel is 8 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: