Laten we wat frisse lucht gaan halen, laten we onze longen vullen met pure en natuurlijke zuurstof! Laten we ons wagen in de natuurparken en lange wandelingen maken door de bossen en bergen van Spanje.

Pyreneeën

De Pyreneeën zijn het beste gebied om te genieten van zuiverende wilde wandelingen, waar we onze ogen kunnen verrassen met het dagelijkse leven van de natuur en wilde dieren in hun natuurlijke staat kunnen observeren, vooral in het gebied van Aragon.

Spaans platteland

Tijdens de winter kunnen we richting Andalusië gaan in Sierra Nevada, waar de sneeuw aanwezig is van november tot begin mei, om onze ski-ervaring te leren en te verbeteren, hier vinden we luxe en gezellige hotels en hutten met alle diensten die tot onze beschikking staan. voorziening.

Onze aanbeveling zou zijn om te kiezen voor de natuurlijk gebouwde hutten met lange houten stammen, die tijdens het koude seizoen binnen genieten van een warme en gezellige sfeer dankzij prachtige massieve en natuurstenen schouwen.

 cabine

De prijzen van de hutten zijn redelijk toegankelijk, omdat ze altijd goedkoper zijn vanaf 2 personen, in sommige worden de kinderen gratis ontvangen. Dit is een ervaring die u niet mag missen, de mogelijkheid hebben om een ​​paar nachten door te brengen in de besneeuwde heuvels, skiën en uitrusten in een volledig natuurlijke omgeving.