ToledoOnze reis begint met de illusie het oude Spanje te kennen en te leven. Om deze reden oriënteren we ons in het hart van het Westen waar veel historische uitkomsten actie ondernamen die plaats maakten voor de huidige. Het westen van Spanje is een charmante regio vol steden en kleine historische steden, waar de smalle straatjes zich vermengen met mensen met een vriendelijke glimlach, die de bezoeker altijd welkom heten.

Onze gretigheid leidt ons naar een bezoek aan "Toledo", een land dat drie culturen samenbracht onder één dak, moslims, christenen en joden die eeuwenlang samen leefden. Het enorme middeleeuwse fort van Toledo dat vandaag nog steeds majestueus staat, het zou vandaag de hoofdstad van het Spaanse koninkrijk kunnen zijn als Felipe II er niet was geweest die in 1561 koos Madrid als kapitaal. tegenwoordig een stad die ik graag noem: "The Castle City", die ons zal fascineren en zonder twijfel ons hart zal veroveren vanaf het moment dat we aankomen, ongeacht de datum van het jaar, het seizoen of het tijdstip van de dag.

Een interessant feit dat moet worden vermeld, is de geografie, aangezien het historische centrum is gebouwd op een heuvel, die door de stad wordt doorkruist door de rivier de Taag, die ons doet denken aan die kastelen die we als kinderen op televisie zagen, met grote gebouwen en de enorme poort die afdaalt op de rivierbedding van het kasteel. Hier gaat de «Grote Deur» niet langer omhoog of omlaag. Er is een enorme brug, de Cava-brug die ons verwelkomt wanneer we zijn grote bogen oversteken, we komen binnen via de Cambron-deur, wat betekent: de Renaissance. Vooruitstrevend door de straten die een uitdaging vormen voor de herinnering van de bezoeker vanwege de unieke lijnen, die opeens een labyrint lijken dat onmogelijk te onthouden is. Bovendien, als verdwalen geen deel uitmaakt van het avontuur, de hulp van enkele van zijn inwoners die graag Ze laten ons de route zien en vertellen ons over hun prachtige stad.

Tijdens onze wandeling rusten onze ogen niet om de middeleeuwse gebouwen te waarderen die ons in gedachten meenemen naar herinneringen aan verhalen over draken en ridders. Tussen alles wat we zien, genieten we van de huizen van de bewoners, die in de loop van de tijd zijn onderhouden, en zonder het landschap te vervagen, zien we dat er geen verticale constructie is zoals gebouwen of flats, het centrum van de stad met de kathedraal, een plek waar de bevolking een plek heeft om te praten en te genieten van lange gesprekken, de kerk van San Juan de los Reyes, een enorm en toegewijd kunstwerk, het klooster van San Juan de los Reyes, gebouwd door de katholieke koningen als dank voor overwinning op de Portugezen. Enkele straten met kleine joodse wijken, die 2 grote tempels behouden. De bekendste en meest populaire Joodse wijk is La Judería, waar de straten worden onderscheiden, wat een klein verschil markeert door de ambachtelijke winkels waarin ze eindeloze metalen gadgets met ingebedde stenen, Toledano-goud en zilverwerk tentoonstellen, hun huizen versierd met uitgesproken liedjes. En om de essentie van deze gracieuze stad te bevatten, hebben we de muren die de stad omringen dateren uit de tijd van de Visigoten in de XNUMXe eeuw.

  Terwijl we verder gaan, ontdekken we dat er in al deze straten een eindeloos aantal kleine lokale winkels en restaurants is om aan allerlei smaken te voldoen. Het eten van Toledana is gericht op La Caza, waar de rode patrijs deel uitmaakt van de vele populaire menu's bij onze halte, het is een Italiaans restaurant genaamd "Pastucci", typisch voor de regio, dat we door puur toeval hebben gevonden en onszelf verliezen tussen zijn unieke lijn. Voordat we binnenkomen, krijgen we de onmiskenbare y. uniek aroma van pizza en pasta…. Het behoeft geen betoog dat de geur de delicatesse van het eten niet teleurstelt. Een restaurant dat ons bij elk bezoek zeker zal doen terugkeren.

Dit artikel is 28 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: