Prachtige steden, prachtige en uitgestrekte stranden, gulle mensen... Vind je het leuk?
Nou ja, je zult naar Portugal moeten gaan om het zelf te ervaren.

Om al het moois van dit land te ontdekken heb je tijd nodig. Eén van de symbolen hier is de Torre de Belem, het is een prachtige plek omringd door water, ook kun je het kasteel van San Jorge zien. Aan de kust vind je paleizen en bossen van Sintra en Cabo da Roca.
De toren van belem
In Porto kun je de rand van de rivier de Douro zien, de middeleeuwse straatjes zijn steil en leiden naar de oever van de rivier. Als je het meest Atlantische puntje van het hele land wilt bezoeken, moet je Cabo de San Vicente bezoeken.
Port
Als je ook van de Canarische Eilanden houdt, zijn hier enkele zeer vergelijkbare: Madeira en de Azoren, ze lijken erg op elkaar, alleen zijn er niet zoveel mensen.
Madeira

Dit artikel is 30 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: