Zwitserland is een land dat wordt gekenmerkt door zijn landschappen en met sneeuw bedekte bergen. De vereisten om naar dit land te reizen zijn afhankelijk van de reden van de reis en het land van herkomst. In het geval van burgers van de staten die deel uitmaken van het Schengengebied, hebben ze alleen hun identiteitsbewijs nodig om naar dit grondgebied te reizen. Je hebt alle informatie in: «Vereisten en documenten om naar Zwitserland te reizen: heb je een visum nodig?".

Je hebt alle informatie in: "Vereisten en documenten om naar Zwitserland te reizen: heb je een visum nodig?".