Tour door de Verenigd Koninkrijk is om door de verschillende culturen te gaan die samenkomen in vier verschillende landen: die van IEngeland, Schotland, Wales en Noord-Ierland; naast de kleinere eilanden eromheen. Al deze plaatsen behouden tradities uit vele eeuwen geschiedenis, terwijl ze zich vermengen met technologie.

Toerisme in het VK

Het grootste eiland in de archipel, waar het zich bevindt Engeland, biedt de bezoeker prachtige landschappen en een zeer verzorgde natuurlijke omgeving. Je kunt er allerlei sporten beoefenen en je kunt er ook uren over nadenken.

UK Tourism Souls College

In elke hoek van de steden vinden we groene weiden of prachtige monumenten. De cultuur is divers en kan ook worden genoten in concerten, musea, theaters, tentoonstellingen en dansen. Het aanbod is heel gevarieerd.

Toerisme in het VK Londen

Escocia het is een land met vele legendes die toeristen aantrekken. De schoonheid van zijn landschappen is onvergelijkbaar en zijn 700 eilanden, slechts 130 zijn bewoond. In zijn wateren kan de bezoeker worden aangemoedigd om het beroemde monster van Loch Ness te ontdekken.

Sightseeing in het VK vanuit een bus

Het is moeilijk om te beslissen waar je met al dit aanbod moet beginnen. Ook shows zijn aan de orde van de dag. Ook sportevenementen. De toerist kan thematische bezoeken afleggen of de themaparken bezoeken.

Loch Ness kennen op een erg koude dag.

[gemiddelde id = 583]

Dit artikel is 35 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: