De dierentuin van Madrid het is een prachtige plek om met het gezin heen te gaan. En weet zo de grote diversiteit aan diersoorten die in de faciliteiten te vinden zijn. De uitbreiding van dit park is 20 hectare.

El Dierentuin van Madrid Het werd ingehuldigd in 1972 en werd opgericht door Carlos III. Een van de grootste attracties, het dolfinarium, werd gebouwd in 1987. Hier zal het hele gezin onvergetelijke momenten doorbrengen met het kijken naar de zeeleeuwen en dolfijnen die hun pirouettes uitvoeren. Het zwembad is 36 meter lang en 10 breed.

zoomadrid

Acht jaar na de bouw van het dolfinarium werd het Zoo Aquarium gebouwd. Het heeft 35 tentoonstellingsaquaria, met meer dan 200 soorten. Na 2 jaar wordt de kleine dierentuin tentoongesteld, waar de kinderen verblind worden als ze de pasgeboren dieren zien.

madrid-dierentuin

Op de kleine boerderij zijn huisdieren. Andere gebouwen zijn die van de Miserious Nature, waar exotische soorten worden gewaardeerd; die van de volière, waar de ara's worden gevonden.

Twee van de nieuwste werken zijn het primatencomplex en het pandacomplex. Een daad die de wereld verbaasde, is de geboorte door kunstmatige inseminatie van een witte neushoorn in de eerste dagen van mei 2009. Het is de derde die in gevangenschap wordt geboren.

Video in de dierentuin van Madrid:
[gemiddelde id = 176]