De manieren van begroeting in Engeland worden beïnvloed door waarden als beleefdheid, gematigdheid en intimiteit. De Britten zijn over het algemeen bescheiden, niet-agressieve mensen wier houding vaak een diepe bewondering voor hun cultuur weerspiegelt. Deze eigenschappen vertalen zich in gereserveerd gedrag, inclusief manieren van spreken.

Wat zijn de meest voorkomende begroetingen?

In het Engels is er een algemene regel volgens welke we moeten vermijden dat we valse maatregelen nemen waartoe ze roepen faux pas. Het is een protocol als het gaat om begroeting, waardoor we, als we ons eraan houden, compromitterende situaties zullen vermijden die onbeleefd zouden kunnen zijn in het aangezicht van een Engelsman of Engelsman.

Op deze manier is onder de Britten de meest typische manier om elkaar te begroeten een simpele handdruk, zowel bij het voorstellen als bij het afscheid nemen. Dit gebaar wordt meestal in allerlei contexten gebruikt, van sociale bijeenkomsten tussen vrienden tot zakelijke bijeenkomsten, waarvan de context duidelijk veel formeler is. Het wordt ook door elkaar gebruikt tussen mannen en vrouwen. Dit zijn zachte, niet sterke en smalle grepen zoals die welke Spanjaarden gewoonlijk geven.

In contexten die meer formaliteit vereisen, is het niet verwonderlijk dat Engels, als het gaat om een ​​begroeting tussen een man en een vrouw, verwacht dat zij degene is die de eerste stap zet. Het is ook belangrijk om in de ogen van de ander te kijken terwijl we hun hand schudden. Meestal zeggen ze in het Engels Hoe maakt u het?, maar als we iemand voor de eerste keer ontmoeten, is het gebruikelijk om gewoon te zeggen Hallo ik ben ... en onze voornaam.

Afscheid nemen, het is gebruikelijk in Londen zeg een simpele Proost, dat ook wordt gebruikt als alternatief voor Bedankt om bijvoorbeeld de chauffeur te bedanken als we uit de bus stappen.

Onder jongeren en adolescenten is het gebruikelijk dat ze ons meteen bellen over de onze voornaamMaar dit moet niet worden opgevat als een teken van vriendschap, maar als een eenvoudige manier om het ijs te breken. Dit is hetzelfde in andere Europese landen onder jongeren, aangezien het meestal geen situaties zijn die in formele contexten voorkomen. Elkaar een knuffel geven komt ook vrij vaak voor, afhankelijk van de mate van vertrouwen tussen vrienden.

Aan de andere kant, als we contact hebben met een oudere persoon, verandert dit meestal. Net als in bijvoorbeeld Spanje is er een neiging om over te praten usted, in het Verenigd Koninkrijk is het geschikter om onze gesprekspartner met het formulier aan te spreken Mysterie voor mannen en Mejuffrouw voor vrouwen gevolgd door hun achternaam. In nog meer formele contexten kunnen ze de formulieren gebruiken Heer / mevrouw om ons aan te spreken, iets dat we ook zullen moeten gebruiken.

Wees voorzichtig met lichaamstaal

Zoals we eerder zeiden, de Britten zijn niet al te hecht, dus in interpersoonlijke relaties gebruiken ze altijd een bepaald afstand. Het aanraken van onze gesprekspartner zal niet al te succesvol zijn als we Engels of Engels spreken.

Degenen die tijdens het spreken de arm of rug van de andere partij aanraken, worden vaak gebeld achterste slappers en het is een gebaar dat de ander erg ongemakkelijk kan maken. Kortom, de Engelsen hebben de neiging hun genegenheid niet in het openbaar te tonen, maar geven er de voorkeur aan deze te reserveren voor meer vertrouwde en intieme contexten.

Omdat de Britten graag afstand houden en hun ruimte hebben tijdens een gesprek, is ons advies over het algemeen om niet te dicht bij onze gesprekspartner te komen terwijl we met hem of haar chatten. Toon ook interesse en kijk recht in de ogen gebaren worden zeer op prijs gesteld.

Staar daarentegen strak naar iemand als we over straat gaan of in een plaats zijn, iets dat ze in het Engels noemen staand, wordt vaak als onbeleefd beschouwd en bovendien beseffen ze het vaak. Ons advies: discretie boven alles.

Een gebaar waaraan speciale aandacht moet worden besteed, is maak een "V" met de wijs- en middelvinger uit elkaar, alsof we het nummer twee hadden aangegeven. Hoewel het alleen als onbeleefd wordt beschouwd als we de buitenkant van onze hand laten zien en niet de palm, beschouwt de Engelse cultuur het als een gebaar van minachting, autoriteit en zelfs spot.

In het Engels wordt dit gebaar genoemd Groteboogschutter o omgekeerde vrede en het komt uit de XNUMXe eeuw, aangezien het een gebaar is van boogschutters die tegen Engeland vochten tijdens de Honderdjarige Oorlog. Volgens deze legende dreigden de Fransen tijdens de Slag bij Agincourt de Engelse boogschutters met het afsnijden van deze twee vingers, die ze vroeger schoten. Toen de Engelsen de strijd wonnen, maakten ze het hun gewoonte om dit gebaar in verzet te maken.

Zakelijk protocol

Als, zoals we al hebben opgemerkt, het Verenigd Koninkrijk bij uitstek het land van formaliteit en opleiding is in de omgang met anderen, dan zou de zakelijke context geen uitzondering kunnen zijn, maar eerder een duidelijk voorbeeld van spreekwoordelijke correctie.

De evolutie van het protocol tijdens de onderhandelingen in Engeland heeft door de eeuwen heen verschillende veranderingen ondergaan. Momenteel wordt het protocol niet zo strikt gevolgd als enkele decennia geleden. Hoewel dit voor velen een aanwijzing is dat de Engelse cultuur "klasse" heeft verloren, is de waarheid dat de manieren om zakenrelaties aan te gaan eenvoudig zijn geëvolueerd.

Een van de meest opvallende labels is dus in de eerste plaats degene die ons vertelt om het dragen van een gestreepte stropdas zoveel mogelijk te vermijden, omdat ze zouden kunnen interpreteren dat we van iemand zijn club o college, heel gebruikelijk in het hele land.

Een waarde die toch vrijwel intact blijft, is de waarde die verband houdt met het gegeven woord: normaal gesproken nemen beloften de neiging om ze voor hun nominale waarde te nemen en verwachten ze dat we ze houden. Daarom is ons advies om ervoor te zorgen dat wat er wordt gezegd, nauwkeurig is.

De Engelsen onderhandelen volgens een onuitgesproken regel die ze noemen understatement, waarvan de letterlijke vertaling in het Spaans is subtiliteit. Het gaat er inderdaad om dat onderhandelen duidelijk is, maar altijd met bepaalde voorbehouden, met "voor het geval dat". En dit heeft te maken met wat we eerder noemden met betrekking tot beloften. De Britten zijn goede onderhandelaars, zoiets als 'Brits slijm«Dat wil zeggen, het apathische karakter dat gewoonlijk wordt waargenomen in hun gedrag.

Als een manier om het ijs te breken om elkaar te begroeten, zeggen ze vaak Hoe maakt u het? gevolgd door een handdruk. Voor de Britten is tijd erg kostbaar en daarom de nauwgezetheid Het is een zeer belangrijke factor, dus we raden u aan om niet te laat te komen voor een zakelijke bijeenkomst. Evenzo is het maken van grappen of humoristische opmerkingen niet erg populair bij dit soort evenementen, dus onze aanbeveling is dat je ze achterlaat voor meer informele contexten.

Je moet ook bijzonder voorzichtig zijn tijdens zakelijke bijeenkomsten als we het hebben over het Verenigd Koninkrijk zelf, vooral je moet je er zeer van bewust zijn dat het land twee duidelijk van elkaar onderscheiden landen heeft: Schotland en Engeland. Schotten houden er niet van om geroepen te worden Engels en de Engelsen houden er niet van om aangeduid te worden als Schotten, hoewel het laatste geval minder vaak voorkomt dan het eerste.

Hoe zeg je schriftelijk hallo en gedag?

Wanneer een buitenlander Engels leert, is het heel gebruikelijk om uitgebreid in te gaan op het onderwerp van het schrijven van formele en informele brieven. Binnen een toeristische context kan het erg interessant zijn om dit deel van de Brits Engels als onze volgende bestemming tot het VK behoort, vooral als het een zakenreis is en omdat we daar werk zoeken.

Net als bij het mondelinge kanaal, neigt het Engels ook bij schrijven markeer de afstanden, iets dat wordt gezien in de prototypische formules die gewoonlijk worden gebruikt.

Of het nu gaat om het versturen van een traditionele brief of een e-mail, de formulieren veranderen niet. We moeten echter speciale aandacht besteden en weten hoe we moeten differentiëren wanneer het een formele context is en wanneer het informeler is, aangezien de vormen die we in de een of de ander gebruiken, degenen zijn die het echte verschil maken. Als we dus in het algemeen de naam van onze ontvanger kennen, is het ideaal om de brief te beginnen met een Geachte gevolgd door uw naam (bijv. Beste Thomas) en een komma.

Als we daarentegen zijn naam niet kennen, kunnen we het zeggen Geachte heer / mevrouw o Voor wie kan het aangaan, hoewel deze vormen de neiging hebben wat formeler te zijn. In een context van lage formaliteit zouden we een eenvoudig kunnen stellen Hallo of Goedemorgen / middag / avond (afhankelijk van of het 's ochtends,' s middags of laat op de dag is). Als het bericht aan meerdere personen is gericht, kunnen we altijd een beroep doen op het formulier Beste allemaal.

Het is echter waar dat momenteel, aangezien het meest gebruikte middel in deze gevallen het e-mail, de overmatige formaliteiten verdwijnen beetje bij beetje. Het is dus gebruikelijk om het eenvoudig te zeggen Hallo waar we het in de vorige paragraaf over hadden of zelfs de beperkte vorm ervan Hi, wat de meest informele van alle genoemde zou zijn. Bijvoorbeeld bij bedrijven gevestigd in de stad Londen het is gebruikelijk om de e-mails te laten zeggen Hoi team o Groeten, Betekenis groeten.

Om afscheid te nemen gebruiken ze van hun kant niet altijd de formulieren Met vriendelijke groet (als we de ontvanger kennen) of Met de meeste hoogachting (als we hun identiteit niet kennen), maar er zijn meerdere manieren om afscheid te nemen. In feite zijn dit niet de meest gebruikte vormen en, als ze worden gebruikt, is het in een vrij formele context.

Een formeel en eenvoudig afscheid is tegelijk Met vriendelijke groet, heel gebruikelijk vandaag, gevolgd door uw volledige naam op de volgende regel. Als de post iets minder formaliteit vereist, kunnen we ervoor kiezen Beste wensen, zodat we een vleugje warmte aan ons schrijven geven. In informele contexten is het het meest gebruikelijk om te eindigen met een eenvoudig Beste, hoewel de voorkeursroute in Londen ongetwijfeld is Proost.